PTV Rakousko s.r.o.
ve Vídni

Komplexní a integrovaný
Využijte výhod našich řešení pro odvětví dopravy a logistiky

Vítejte na našem webu!

Jsme rádi, že jste se sem dostali. PTV Rakousko s.r.o. je rakouskou dceřinou společností PTV Group. Podporujeme distribuci, aplikaci, školení a zákaznické služby dopravních a logistických softwarových produktů PTV Group v Rakousku a jihovýchodní Evropě. PTV Group zlepšuje mobilitu a dopravu - a to prostřednictvím vývoje špičkových softwarových produktů, využití dat a vědeckého know-how, které jsme získali ze čtyř desetiletí zkušeností s plánováním a optimalizací lidí a zboží.

Naše nabídka

Tím, že pracujeme blízko trhu, soustředíme se na naše zákazníky rychle a bez byrokratických otálení, abychom podpořili a uspokojili jejich potřeby.

Inovativní produktové řešení a komplexní podpora - přizpůsobená vaší aplikaci.

Naše praktické projekty ukazují, že s našimi řešeními můžete dosáhnout krok za krokem skutečného přínosu.

Odborníci v oblasti prodeje a profesionálních služeb.

Centrální kontaktní místo pro zákazníky z Rakouska a jihovýchodní Evropy pro dopravu a logistiku.

Náš tým

Vždy s Vámi, když nás potřebujete

Naše distribuční oblast

Kromě Rakouska obsluhujeme 16 dalších zemí. Podívejte se na na jejich přehled:

Albánie

Rakousko

Bosna a Hercegovina

Bulharsko

Chorvatsko

Kypr

Česká Republika

Maďarsko

Řecko

Kosovo

Makedonie

Malta

Černá Hora

Rumunsko

Srbsko

Slovinsko

Slovensko

Naši partneři

Rumunsko

Dorin Dumitrescu

Zoran Rubinjoni (zodpovědný také za Černou Horu, Bosnu a Hercegovinu)

Slovensko

Igor Ripka

Česká Republika

Marek Sida

Maďarsko

Nezávislý partner

Zsolt Berki

Tým profesionálních služeb

Umístil se na mezinárodní úrovni

PTV Rakousko s.r.o. má vlastní tým poskytující profesionální služby od roku 2008. Tento tým, který vytvořil Thomas Epp, byl tak úspěšný již více než deset let, že má na starosti projekty po celém světě. Jako odborníci na projekty v režimu reálného času, tým radí provozovatelům dopravy a městům, která chtějí pomocí PTV Optima snížit dopady dopravních zácp, uzavírání silnic nebo stavenišť.

Doprava a logistika

Jedno centrální kontaktní místo

Nabízíme všem našim zákazníkům, bez ohledu na to, zda se zabývají plánovaním logistiky nebo dopravy, jedno centrální kontaktní místo: PTV Rakousko s.r.o.. V obchodním segmentu Logistika naše portfolio obsahuje širokou škálu od softwaru pro plánování přepravních tras a tras pro plánovaní distribuce do správy vozového parku, navigaci automobilů a parkování. Speciální online služba zajišťuje průhlednost procesů během přepravy v režimu reálného času a v celém dodavatelském řetězci. V obchodním segmentu Doprava nabízíme nejmodernější technologie pro plánování dopravy, modelování a simulaci dopravní sítě ve všech dopravích módech, včetně řízení provozu v řežimu reálného času a řešení v konceptu mobilita jako služba (Mobility as a Service - MaaS).

Naše reference