Spotkajmy się podczas XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA 

Porozmawiaj z nami podczas Forum i poznaj rozwiązania PTV Group.
Warszawa, 2-3 października, Hotel Hilton 

Rozwiązania optymalizujące procesy logistyczne Twojej firmy

PTV Group The mind of movement

Mamy czterdzieści lat doświadczenia w planowaniu i optymalizacji przepływu ludzi i towarów, przy użyciu światowej klasy oprogramowania, danych i wiedzy naukowej. Dzięki nam ludzie i towary docierają do swoich miejsc bezpiecznie i punktualnie. Pomagamy miastom, firmom i ludziom oszczędzać czas i pieniądze, zwiększać bezpieczeństwo na drogach i minimalizować negatywny wpływ transportu na środowisko.

Jak pomagamy firmom lepiej zarządzać ich procesami logistycznymi?

Grupa PTV dostarcza oprogramowanie i usługi konsultingowe w dziedzinie transportu, logistyki i geomarketingu, spajając wszystkie ogniwa logistycznego łańcucha dostaw. Od kalkulacji opłat i kosztów transportu, przez zarządzanie flotą i nawigację, strategiczne planowanie dystrybucji,  aż po optymalizację i śledzenie w czasie rzeczywistym. Nasze rozwiązania z łatwością można dostosować do potrzeb firm różnych wielkości, branż i poziomów skomplikowania procesów logistycznych: od firm spedycyjnych, przez producentów po hurtownie i sieci spożywcze. 

"80 procent pracy wykonuje oprogramowanie. Jakość informacji, które dostajemy z tego systemu podczas planowania, jest niezwykle wysoka. W rezultacie pracownicy mogą podejmować znacznie lepsze decyzje”

"PTV Smartour jest niezbędnym elementem efektywnego wykorzystania naszej floty i zapewnia codziennie optymalną organizację transportu 180 ton towarów, zarówno w Austrii jak i w innych krajach"

"PTV Smartour pozwala nam realizować elastyczne i osiągalne plany dostaw naszych świeżych produktów, biorąc pod uwagę wszelkie restrykcje związane z dostawą do sklepów."

Chcesz sprawdzić, jak możemy pomóc zoptymalizować procesy w Twojej firmie? Umów się z nami na spotkanie podczas Forum Polska Logistyka

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie rozwiązania PTV Najbardziej będą odpowiadały Twojej firmie, umów się z nami na spotkanie podczas XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki. Z chęcią zapoznamy się z Twoimi potrzebami i dopasujemy odpowiednie produkty, które pomogą Ci udoskonalić procesy logistyczne, zoptymalizować trasy czy precyzyjnie określić koszty transportu. 
Do zobaczenia!